• mobil +420 602 718 832

Aktuálně

JAKMILE SI OD NÁS POŘÍDÍTE SKLENÍK NA VAŠE TROPICKÉ ROSTLINY, TAK UŽ NIKDY NEBUDETE CHTÍT ZKUSIT ŽÁDNOU JINOU METODU ZAZIMOVÁNÍ. TO VÁM ZARUČÍME!

Palmy a Zahrady je Vás partner v zazimování tropických rostlin. 

 

 

 

 DÁRKOVÝ POUKAZ

Přemýšlíte o vhodném a originálním dárku pro své blízké, ale nejste si jistí výběrem?

Objednejte jím dárek, kterým nejenom potěšíte a ulehčíte si tak dlouhé rozhodování!

 

Pokud si nevíte rady, co koupit vašim blízkým a známým jako narozeninový dárek, dárek Vánocům či k svatebčanům nebo jen jako milou pozornost, věnujte jím dárkový poukaz do našeho tropického zahradnictví. Obdarujte své nejbližší dárkem, který potěší a přinese praktický užitek do vaší zahrady.

Nabízíme Vám dárkové poukazy na nákup jakéhokoli zboží v našem tropickém zahradnictví. Máme dárkové poukazy v hodnotách: 500, 1000, 1500, 2000, 3000 a 5000 Kč, které mají platnost 1 rok od zakoupení. Obdarovaný si může kdykoliv během roku vybrat cokoliv z našeho sortimentu. Dárkové poukazy můžete využít také jako doplňkový firemní benefit. Stanovte si hodnotu certifikátu. Stačí si jen vybrat z naší nabídky z našeho e-shopu. Ceny dárkových poukázek jsou včetně DPH.

Dárkové poukázky jsou plno-barevné, které jsou vytisknuté na kvalitní křídě a zalaminované a zasílají se na dobírku nebo je zde možnost i osobnímu odběru.

Poznámka: Jen podotýkáme, že je  15% DPH na veškerý sortiment rostlin a 21%DPH na  zbytek naších produktu včetně výroba skleníku.

Pokud si přejete vystavit dárkový poukaz na jinou částku než je možno navolit, prosíme o zaslání objednávky emailem.

 

POZOR!!! V zimním období kdy jsou mrazivé dny rostliny NEZASÍLÁME a čeká se až se počasí ustálí nebo je také možnost rostliny vyzvednout osobně kdykoliv během zimy.

 S dárkovými poukazy od naši firmy  „Palmy a Zahrady“ určitě potěšíte každého.

Více info ZDE: http://eshop.palmyazahrady.cz/darkovy-poukaz/